Signalement
| Uitvoering | Polo 1.4 |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1998 |
| Jaar van aanschaf | 2010 |
| KM-stand bij aanschaf | 170.000 km |
| KM-stand laatst | 180.000 km |
algemeen
ik heb deze auto gekocht omdat mijn vorige auto 1 groot nadeel had, namelijk maar 4 versnellingen. maar nu ik hem een half jaar heb bevalt deze auto mij zeer! echt een hele fijne auto die me overal brengt waar ik heen wil. deze auto heeft 2 airbags, het nadeel hiervan is dat je een hele klein dashboardkastje hebt. verder heeft deze auto voor mij geen nadelen, ik geniet er elke keer dat ik in stap weer van.
versleten remmen
mijn achterrem piepte en kraakte elke keer dat ik remde, toen ik ging kijken was bij de trommel rechtsachter een veer los geraakt. na deze weer vast te hebben gezet was het probleem opgelost.
foto's
zo, de foto's staan erbij
roest
sinds dat ik hem had heeft de auto al last gehad van roest voor het achterspatbord. ook had ik een doorgeroest gat in de balk die bij de bijrijdersdeur zit. dit heb ik zelf opgelost door het helemaal schoon te maken en alle roest weg te slijpen, daarna opvullen met plamuur, spuiten en weer zo goed als nieuw. dit alles koste me maar een middagje werk en zoon 30 euro.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.






Lezersreacties (1)
Reageren