AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Clio 1.9 D (1999)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Clio 1.9 D | 
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld | 
| Bouwjaar | 1999 | 
| Jaar van aanschaf | 2002 | 
| KM-stand bij aanschaf | 78.000 km | 
| KM-stand laatst | 0 km | 
ERVARINGEN
De Renault Clio is een fijne en betrouwbare auto. De dieselmotor is lekker zuinig met een gemiddeld verbruik van 1 op 18 bij een normale rijstijl. Een lange snelwegrit een mooie 1 op 22 op.
Het is en blijft dus een heerlijk rijdende auto met lage kosten en een fijn weggedrag. De beperkte ruimte achter de voorstoelen zal op de koop moeten worden toegenomen.
PROBLEMEN
Inmiddels heb ik bijna 105000 km mee gereden en naast het vervangen van de banden, remblokken en distributieriem (2) uitlaat is er nog niets essentieels vervangen.
8,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Clio
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Mijn eerste auto

Ondanks spottende opmerkingen van broers bezorgde Renault Clio Rosanne bakken plezier
Nieuws

Deze Renault Clio zit in een gevaarlijke positie - Liefhebber gezocht
Reportage

Renault 5 Turbo (1980) & Clio V6 Phase I (2000) - Reportage
Autotest

Renault Clio Si 1.4 16V (2000)
Autotest







Lezersreacties (0)
Reageren