Nissan Almera 1.6 SR (1998)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Almera 1.6 SR |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 1998 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Op 27 november 1998 werd ik de trotse bezitter van een zwarte Almera 1.6 SRi.
De auto heeft gedurende de 4 en een half jaar dat ik hem in mijn bezit heb gehad maar een probleem gehad welk door de dealer keurig verholpen is: de startonderbreker. Deze is onder garantie vervangen. Het bleek dat de serie Almera"s waar ik er een van had een probleem had welke ik aan den lijve heb ondervonden.
De auto start en slaat na een seconde of twee weer af.
Verder geen problemen gehad in 4 1/2 jaar tijd.
De wegligging is perfect. Betrouwbaarheid zeer groot.
Ook bij extreme temperaturen ook als de auto al 4 jaar oud is. Kortom betrouwbaarheid is goed.
De stoelen van de SRi zitten perfect voor iemand van 1,70 m en het leren stuur is perfect.
Comfort is zeer redelijk en de wegligging is nagenoeg perfect.
Een klein minpunt zijn de standaard gemonteerde banden: De Bridgestone Regno"s hebben bij lagere temperaturen te weinig grip.
De auto smoelt wel leuk: standaard lichtmetalen velgen, dakspoiler, mistlampen en dikkere (in kleur) gespoten bumpers doen de Almera goed.
Het is niet het spannendste model op de markt, maar wel een zeer degelijke auto.
Voordeel is de hoge kruissnelheid op de Duitse autobahnen. Continue 180 km/h is geen probleem, dus ga maar achter een ster (Mercedes) hangen en je komt er wel!
Kortom: de auto is mij goed bevallen en ik ben sinds een week de trotse eigenaar van een 2003 Almera 1.8 Tekna!
PROBLEMEN
Startonderbreker, welke onder garantie vervangen is.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren