BMW 316i Compact Executive (1999) #2
autoreview

Signalement
Uitvoering | 316i Compact Executive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2007 |
KM-stand bij aanschaf | 63.500 km |
KM-stand laatst | 103.000 km |
Drie jaar...
- 103.000 km
In November van 2007 deze BMW gekocht. Ben altijd helemaal maf geweest van BMW en dan vooral de manier waarop de auto's zich lieten sturen.
Deze compact heeft me nooit teleurgesteld. Af en toe een beetje tekortschietende prestaties, maar een rit op de snelweg geeft je een verrassing wanneer je d'r op haar staart trap rond de 130km/h (in 5e).. Toch wel lekker vlot... Gekocht i.v.m. met de lage km-stand en de vele opties. Vooral ook omdat ze niet vaak met veel opties te vinden zijn.
De kosten voor onderhoud vallen mee.. Al moet je wel verwachten van BMW dat ze niet bovenaan het rijtje van goedkoop in het onderhoud zullen staan. Wel redelijk dorstig naar olie, al zal dat ook de leeftijd zijn.
Ben in overweging de schat in te ruilen voor een 5-serie.. Rijd erg veel op de snelweg en zou o.a. daarom graag wat groter gaan rijden.
Geweldige auto, nooit in de steek gelaten en rijdt fenomenaal
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties3
- Comfort4
- Kosten4
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.