Vanwege onderhoud is het AutoWeek-forum tijdelijk offline. De rest van AutoWeek.nl werkt gewoon. Excuses voor het ongemak.
PoweredBy
BMW M3
3-serie Cabrio
€ 39.950199967.592 km
€ 39.950€ 33.017 excl. BTW
E-mail Bellen
BMW M3 3-serie Cabrio
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    1999

  • Kilometerstand

    67.592 km

  • Brandstof

    Benzine

  • Transmissie

    Handmatig

  • Vermogen

    236 kW (321 pk)

  • APK geldig tot

    Onbekend

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan BEMA Automotive B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op BMW 3-serie is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op BMW 3-serie

Omschrijving

BMW M3 Cabrio

Binnenkort online

Een uit de USA geïmporteerde cabriolet met een super dikke motor. Met slechts 42000 miles op de teller. En slechts 2 eigenaren gehad in de USA. En een clean title! Geen auto met een schade verleden, gewoon een kraakheldere superfijne M3 cabriolet. Uitgevoerd in zilvergrijs metallic met grijs leer, een van onze favoriete combinaties. De auto is al te bewonderen in Soesterberg, maar dan wel even bellen op 0653165574.

Henri en Herman Exclusive is met ingang van maart 2021 verder gegaan als Bema Automotive. Dat is een label dat is ontstaan in 1982 toen Willem de Vries de aandelen kocht van Piet Nefkens van Automobielbedrijf Henri Nefkens BV. De toenmalige BV van de Vries heette toen Bema en die naam hebben we weer ingevoerd als onze nieuwe handelsnaam . Sinds 2010 voeren we naast Opel tevens het importschap van Cadillac en Corvette in Nederland. De laatste 10 jaar mocht Henri en Herman Exclusive (voorheen Nefkens GM) namens GM de distributie verzorgen van deze echte Amerikaanse topproducten in Nederland. Helaas is er door de strengere milieueisen in Europa een versobering van het aanbod van modellen doorgevoerd. Op dit moment lijkt het erop dat we alleen de Cadillac XT4, de Cadillac Escalade en op kleine schaal de Corvette C8 zullen krijgen (2021). Daarom hebben we onze focus verlegt en naast deze nieuwe auto’s een steeds wisselend aanbod van aparte, bij voorkeur Amerikaanse auto’s. We zoeken continu naar alle soorten modellen en uitvoeringen en alle bouwjaren. Of het nou om een aparte oldtimer gaat of een model dat verder niet verkrijgbaar is in Europa, als het er niet is kunnen we het voor u regelen. Import, kenteken afhandeling, we nemen u alles voor u uit handen. Ook gaan we ons wat meer richten op de verkoop van Amerikaanse Pick Ups. Check daarom regelmatig onze website of ons Instagram account. Graag tot ziens bij Bema Automotive!

Aanvullende opties en accessoires

  • lederen interieur
  • voorstoelen verwarmd
  • koplampreiniging
  • verlaagde carrosserie
  • voorstoelen in hoogte verstelbaar

Meer informatie

Modelreeks: 1993 - 2000
Modelcode: E36
Tellerstand: 42.000 mijlen
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 270 cm
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 3.201 cc
Max. vermogen 236 kW (321 pk)
gewicht 1.535 kg
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,6 s
Brandstofverbruik gecombineerd 11,1 l/100km (1 op 9,0)
CO2-uitstoot 270 g/km

Opties

    • ABS
    • Airbag bestuurder
    • Airbag passagier

BEMA Automotive B.V.

Amsterdamseweg 151

3812 RR Amersfoort

Bekijk occasions van aanbieder

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan BEMA Automotive B.V.

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op BMW 3-serie is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op BMW 3-serie

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Vraag een inruilvoorstel aan