Peugeot 206 Forever 1.4 (2008)

autoreview

Peugeot 206 Forever 1.4 (2008)

Signalement

Uitvoering206 Forever 1.4
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf10.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

fijne tijdelijke auto

In afwachting op de nieuwe auto deze 206 tijdelijk in bezit gehad. In korte tijd zeer veel mee gereden, dus bij deze wil ik mijn ervaringen met jullie delen.

+ Auto heeft een zeer prettig weggedrag. Sturen gaat lekker. De auto nodigt uit om lekker bochten mee te pakken. De auto is ook erg comfortabel. Perfect in balans (Frans)

+ Motor. Hij heeft 75pk maar dit is absoluut voldoende voor de 206. Op constante snelheid lekker stil en hoog in toeren een lekker brommetje. 50 in zijn 4e versnelling kan net, maar laat de snelheid niet te ver zakken, bij 40 a 45 gaat de motor brommen. Motor maakt bij 120 ongeveer 3500toeren. In het interieur blijft het prettig stil. Mijn verbruik ligt tussen de 1 op 12.5/13

+ Stoelen. Ben zelf 1.88 en kan erg prettig zitten in de fijne stoelen.

+ Radio. Goed ontvangst en de bediening aan het stuur werkt prettig.

- Ruimte achterin. Valt ontzettend tegen, maar de kofferbak is dan weer lekker ruim.

- Versnellingsbak. Erg hakerig en de versnellingen moeten er echt ingelegt worden. Eenmaal op tempratuur gaat het beter, maar verre van soepel.

Conclusie: Fijne auto en ziet er nog steeds leuk uit na al die jaren. Auto rijdt goed en is erg comfortabel.

4,3
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    5
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens