Ford Focus 1.8 TDDi 90pk Trend (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Focus 1.8 TDDi 90pk Trend |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik was eigenlijk niet op zoek naar een nieuwe auto daar mijn oude Fiesta na 250000 km helaas nog niet versleten was, maar ik liep eens langs mijn ford verdeler en daar stond hij dan een Focus Duval 1,8 TDdi 90pk. (Belgische versie) mooi opgezet met 17’ velgen conti sport contact banden 215/40 ZR, kl. donker grijs. Echt een prachtige wagen! Ik dacht dit is het dan mijn droomauto, ik had al verschillende testverslagen gelezen over de auto en ik was direct verkocht. Nu heb ik 60000 km met de auto afgelegt en ik heb er nog geen moment spijt van gehad. De wegligging en quasi perfect, de motor is krachtig genoeg al vind ik de TDCI nog een stuk krachtiger, het comfort is heel goed en de stoelen zijn uitstekend. Het enige nadeel is wel dat de banden (laagprofiel 40) snel afslijten maar dat neem ik er graag bij.
Update:
Heb de auto voor een goede prijs kunnen verkopen daar ik wat meer ruimte en motorkracht wilde, heb nu een C-MAX 110pk gekocht met veel plezier. Over mijn vorige Focus was niks slechts te zeggen.
PROBLEMEN
* heb de auto opnieuw laten uitlijnen op 4 wielen
* lichten herafregelen (garantie)
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties4
- Comfort4
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Ford Focus
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Ford Focus ST170 - Op de Rollenbank

Ford Focus 1.8 TDCi 115 pk Ghia (2003)

Eenvoudig parkeren kun je nog in Almere

Lewis Hamilton gelooft weer in strijd met Red Bull

KG Mobility Tivoli: vernieuwde SsangYong is een beetje van beide

Lezersreacties (0)
Reageren