BMW 320i Touring (2007)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 320i Touring |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2007 |
Jaar van aanschaf | 2018 |
KM-stand bij aanschaf | 97.600 km |
KM-stand laatst | 118.000 km |
Top ding
- 96.000 km
Ik heb de auto zelf uit Duitsland gehaald. Er stond toen net even geen ton op de teller. Auto was vrij basis, wat eigenlijk gek is voor Duitsers, maar gezien de kilometerstand en de staat van de auto ben ik hier voor gegaan. Ik heb er dan ook geen seconde spijt van gehad. Inmiddels staat de wagen op 117.xxx kilometer. De afgelopen kilometers zijn de voorste schokdempers vervangen en de klepdekselpakking. Deze gaf wat olielekkage. Verder starten en rijden maar. Ondanks dat de auto al dik 14 jaar is kom je er nog heel goed mee voor de dag. Hij ziet er gewoon tijdloos uit en dat maakt het gewoon een fijn ding.
Qua prestaties had ik liever een 325 gehad denk ik. De 150 PK zijn op zich wel oké, maar je trekt er geen leverworst mee van de tafel zullen we maar zeggen. Het verbruik is 1 op 14 zo ongeveer. Dat noem ik best prima. Ik tank wel altijd de 98 varianten. Daar rijdt ze gewoon merkbaar beter op.
paar jaar verder
- 118.000 km
We zijn inmiddels een paar jaar verder. Het is en blijft gewoon een super fijne auto om in te rijden. Los van het feit dat het een vrij standaard type is en de 150 pk misschien net iets te weinig rij je met deze auto, van inmiddels toch 14 jaar oud, echt niet voor gek. Het smoelt nog steeds, er kraakt of piept niks, het is stil binnen.
Paar dingen zijn wel vervangen. Zo hebben we de klepdekselpakking moeten vervangen ivm olielekkage, en de schokdempers voor. Verder gewoon rijden!
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties4
- Comfort4
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE BMW 3-serie
Uitgelicht aanbod
Lees ook

BMW 325i Touring (2006)

BMW 3-serie Touring - Rij-impressie

Lexus RX 450h+ vs. Jaguar F-Pace 400e - Dubbeltest

Elektrische ID4, Enyaq en Q4 e-tron zorgen voor de aantallen

Dit zijn punten voor een goede camperstalling
