AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen voor 18.000 euro
Hoeveel VW krijg je voor 18 mille?
Doet u mij maar voor 18.000 euro aan Volkswagen. Met dit verzoek stappen we binnen bij de dealer. Je zou kunnen vetrekken in een splinternieuwe vijfdeurs Polo 1.4 Optive met een paar extra's. Maar voor hetzelfde geld (of minder) heb je heel wat meer VW om je heen, zonder dat de maandlasten de spuigaten uitlopen. We zetten er vier op een rij.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
PRIVATE LEASE Volkswagen Polo
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
‘Elektrische Volkswagen Golf met 9 maanden uitgesteld om budgetredenen’
Volkswagen ID Polo vanaf €25.000, ID Polo GTI vanaf €40.000
Nieuws
Volkswagen ID Polo: elektrisch alternatief Volkswagen Polo heet niet ID2! [+VIDEO]
Nieuws
'Volkswagen Golf krijgt vijfcilinder uit Audi RS3'
Nieuws