Volvo V40 1.8 Europa Elegance (2002)

autoreview

Volvo V40

Signalement

UitvoeringV40 1.8 Europa Elegance
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na jaren liefde voor italiaanse auto’s wilde ik wel eens iets anders. Het uiterlijk van de V40 heeft mij altijd aan gesproken, zelfs nu hij uit productie is, blijft hij gewoon mooi. Na veranderen van werkgever moest ik m’n lease Fiat inleveren en ben op zoek gegaan naar een V40.

Met mijn budget had ik de keuze een wat oudere met weinig km of een wat nieuwere met veel km. Gezien ik maar weinig rij heb ik de phase 2 met veel km aangeschaft. Na veel reviews gelezen te hebben bleek deze toch een stuk moderner te rijden.

Daar ga je dan met 4 jaar oude Volvo met bijna 190 k op de teller (dealer onderhouden). Vijf maanden en 4000 km verder kan ik op dit moment niets anders zeggen dan dat ik zeer tevreden ben. Wat een kwaliteit! Interieur zou net zo goed half jaar oud kunnen zijn, er kraakt en rammelt helemaal niets, de motor loopt als een zonnetje. Exterieur wel wat steen aanslag en een paar kleine deur deukjes (je kent ze wel).

De Elegance uitvoering heeft een mooie velours bekleding met wat metaalachtige accenten, chrome deurgrepen en achterklep plint. 7 geluidsspeakers (incl. subwoofer). Airco, Cruisecontrol, elec. spiegels en ramen. Carkit met speaker en microfoon in hoofdsteun. Kortom; helemaal compleet.

Tot nu toe kan ik concluderen dat een paar kilometertjes meer op deze Volvo geen enkel probleem zijn, hij gebruikt geen olie en loopt keurig 1 op 13. Voor de aanschafprijs kan je ook een nieuwe kleine auto kopen, maar ja... ik hou gewoon niet van kleine auto’s.


Update: Auto verkocht en een Jeep Cherokee Classic gekocht. Zonder problemen met een stand van 220.000 van de hand gedaan. Echt een top auto geweest! Betrouwbaarheid van deze auto is zeer goed.

PROBLEMEN

Alleen alle remblokjes vervangen, maar dat is natuurlijk geen probleem...gewoon slijtage.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.