AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Subaru Outback 2.5i Comfort Pack (2004)

autoreview

Subaru Outback
Subaru Outback
Subaru Outback
Subaru Outback
Subaru Outback
Subaru Legacy - interieur

Signalement

UitvoeringOutback 2.5i Comfort Pack
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf44.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 37%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds een maand in het bezit van een Subaru Outback. De Citroen Xantia werd wat oud. Omdat we een tweede huis in Tsjechie hebben aan een onverharde weg, waar we zowel in de zomer als in de winter op een betrouwbare en confortabele manier willen komen, leek de Outback ons een goede keus. Confort op de autobahn, grip op ijs, sneeuw en modder in Tsjechie.

In de herfstvakantie inmiddels met de Outback naar Tsjechie geweest. Mixed feelings. De Xantia rijdt toch wat confortabeler. Uiteraard vanwege de Citroen-vering. Maar de Outback was bij hogere snelheden wat instabiel, zeker als het flinke wind stond. We hadden voor de vakantie de auto laten uitlijnen, omdat hij wat naar rechts trok. Misschien dat er iets toch niet in orde is?

Ik had bij een 2.5 liter motor ook wel wat meer pit verwacht.

Wel een veilig gevoel op de glibberige bergweggetjes in Tsjechie.

Ook het comfort is geheel aanwezig met stoelverwarming, prettige leren stoelen en schuifdak. En fijn dat alles het echt doet en er geen rammeltjes zijn. Want bij de Xantia was er altijd wel wat wat stoorde. Jammer alleen dat deze Outback nog geen mp3 kan afspelen.

Het verbruik over de eerste 2500 km is 8.6 liter op de 100 kilometer. Het kan wel wat zuiniger, maar dan moet je niet harder rijden dan 130 km/uur.

PROBLEMEN

Zoals vermeld, de Sub laten uitlijnen. Is nog steeds wat instabiel.
Portier bestuurder sluit net niet helemaal goed. Levert flinke ruisgeluiden op bij hogere snelheden of wind.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren