Seat Marbella GL (1988)

autoreview

Seat Marbella

Signalement

UitvoeringMarbella GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1988
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf84.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto is mij tot nu toe erg goed bevallen. Voorin zijn de stoelen best comfortabel en dankzij de vijf versnellingen kan er zuinig en rustig worden gereden.
Ook de ’doorgetrokken bumpers ’vind ik erg goed want die beschermen de roestgevoelige delen van het plaatwerk .
Mijn auto heeft een 0,9 liter motor maar is desondanks best levendig. Al met al een leuke auto met (in verhouding) simpele techniek dus kan je met een beetje doorzettingsvermogen veel dingen zelf aanpakken.

PROBLEMEN

Remsensor voor achterlicht is nu defect maar daar wordt aan gewerkt .

- auto is niet bij dealer gekocht

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.