BMW 316i Compact Executive (1995) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | 316i Compact Executive |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1995 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 212.000 km |
KM-stand laatst | 218.000 km |
bmw 316
- 212.000 km
Voor de verandering een keer een bmw gekocht ook omdat mijn zoon hem zo mooi vond.Om in te rijden heb ik nog nooit zo,n goede auto gehad . Erg sportief, je gaat vanzelf wat harder en acosialer rijden in een bmw ook al is het maar een 1600.Ik heb deze auto maar een jaar gehad zonder al te veel kosten.Veelkleine dingetjes gingen wel kapot maar waren zelf goed te repareren.
bmw verkocht
- 218.000 km
Na bijna een jaar in de 316 te hebben gereden weer verkocht. Met drie kinderen en een hond is dit geen ideale auto.Dit wist ik natuurlijk ook wel,maar was toch een leuke ervaring.Wel veel aan gesleuteld er ging regelmatig iets kapot zoals;
elektrische raambediening links en rechts.
remschijven krom , aandrijfasrubbers ,voorruit ,ruitensproeier,hemelbekleding los ,portierbekleding los.
Verder een lekkere auto na 200000km, geen rammels en erg stak sturen voor een 17jaar oude auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

BMW 3-serie E46 320i Touring Executive | volledig gedocumenteerd | Youngtimer | Bijtellingsvriendelijk! |
- 2000
- 107.598 km

BMW 3-serie Compact 323 Ti Sports Edition Limited|TOPSTAAT|Stoelverw|Elektr Verst Lederen Zetels|Automaat
- 2000
- 149.300 km

BMW 3-serie Cabriolet E36 320i Executive / Origineel NL / Inclusief Hardtop / 100% origineel / Automaat / M Sport Leder / Zeer netjes
- 1998
- 150.530 km