Volvo V40 2.0 Exclusive-Line (1997)

autoreview

Volvo V40

Signalement

UitvoeringV40 2.0 Exclusive-Line
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf1997
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mijn auto is full option. Zowel Luxury, sport als alle accesoires zijn aanwezig. Nadeel is de harde vering. Het hoge stadsverbruik (13,2 liter). De automaat schakelt vlot maar door het gewicht van de wagen is de 2 liter benzine te zwak. De zitpositie is goed, maar in de bochten heeft de wagen neiging om de weg te verlaten. Over verkeersdrempels knikt hij als het ware door zijn kniëen. Mijn 440 kleefde veel beter aan de baan. De standaard banden zijn niet voldoende (beste resultaat met Pirelli). De afwerking is mooi en de ergonomie is goed gekozen. Met een rijbereik van 420 km valt deze wagen vrij duur uit.

PROBLEMEN

Reeds 9 keer de scharnier van de deur moeten herstellen. Het laten afweten van de boordcomputer. Zelfs na herstel nog steeds zelfde probleem. Op 90000 km in een tijdspanne van 1 maand zowel de benzinepomp als de lambdasonde als de katalysator moeten vervangen. (extra zware kosten zonder tegemoetkoming). De middenconsole laat het vanaf 110000 km ook afweten en blijft niet meer staan. Het asbakje is reeds stuk sinds de eerste maand (veer stuk en geen garantie). In het begin waren er ook de rubbers van de vering die luidruchtig waren bij het rijden over verkeersdrempels. Deze werden in garantie vervangen.

4,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.