Toyota Corolla 1.6 XLi (1991)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla 1.6 XLi |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1991 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 128.512 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Mijn Corolla 1.6 XLi met comfortpakket(in hoogte verstelbaar stuur, stoel en centrale deurvergrendeling!) is een lekker vlotte auto, de 1600 motor heeft 105 pk en dat gecombineerd met het lage gewicht maakt het een echte race auto. De auto is altijd goed verzorgd (behalve de achterschermen, die wat roestplekjes vertonen) en zag er van binnen nog als nieuw uit toen ik hem aanschafte, op de achterbank had zelfs nog nooit iemand gezeten! Het dashboard is niet erg modern maar is ook niet verouderd, het is een beetje een tijdloos design (net als alle andere Toyota-producten). De vorige eigenaar had al de distributieriem laten vervangen en heeft toen ik de auto kocht nog op zijn kosten de voorbanden laten vervangen (waren versleten). De auto rijdt verder erg comfortabel en rustig, zelfs op hoge snelheid!
De auto wordt bij de dealer onderhouden en ik ben absoluut tevreden over de service, er zijn tot nu toe ook nooit echt grote problemen met de auto geweest.
PROBLEMEN
Zoals ik al eerder opmerkte: GEEN! het is een Toyota!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren