Subaru Impreza 2.0 GT Turbo AWD (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Impreza 2.0 GT Turbo AWD |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Waarom koop je een Impreza GT turbo niet:
De afwerking van binnen is niet helemaal top want er is behoorlijk wat kunststof gebruikt. Het benzineverbruik is bij een redelijk normale rijstijl ongeveer 8,9 km per liter. Bij stevig doorrijden onstaat er een draaikolk in de benzinetank. Bandenslijtage (45000km 1ste set) is niet slecht voor een wagen met 218 pk. Ik gebruik nu toyo"s op 18 inch velgen, deze slijten sneller maar niet extreem, ze geven wel veel meer grip. De remmen werken en daar is dan alles mee gezegd, er komt dan ook binnenkort een volledig nieuw remsysteem op om de veiligheid van bestuurder en dochter(4 maanden oud) te waarborgen. De standaard geluidsinstallatie is ook vervangen aangezien die niet geweldig was. Standaard zit er een vrachtwagenstuur in (wordt nog vervangen).De kofferbak verslikt al zich bij 2 echt grote koffers en vraagt dus om een strategisch gebruik.
Waarom koop je een Impreza GT turbo wel:
Dit vorige klinkt allemaal heel kritisch maar ik heb deze wagen heel bewust aangeschaft met deze ietwat tegenvallende punten omdat het rijden met een Impreza GT turbo simpelweg te omschrijven valt met een woord: FEESTJE!!!
Uitstekende wagen qua rijeigenschappen en prestaties. Hoge betrouwbaarheid en een goed imago.Ik heb deze wagen nieuw gekocht in 2001 (model 2000) en ik ben eigenlijk niet van om hem ooit nog weg te doen.Over 2 of 3 jaar gaat deze van zijn rust genieten in mijn garage en wordt dan alleen in het weekend uitgelaten.Tot noch toe heeft hij me nooit staan en dankzij de vierwielaandrijving is íe s"winters nog extra veilig ook. Dank het geweldige vermogen laat je auto"s die 2 of 3 keer zoveel kosten ver achter je bij een stoplichtsprintje. Toch weten andere bestuurders van de meer potentere soort automobielen, de verschijning van een Impreza te waarderen. En de hobbyist (met een groter spaarvarken)kan, met enig zoekwerk naar betrouwbare leveranciers,de wagen vrij gemakkelijk aanpassen aan zijn persoonlijke smaak in uiterlijk en vermogen.
PROBLEMEN
Zoals gezegd: tot nog toe geen problemen!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.