Renault Mégane 1.5 dCi Expression Comfort (2003)

autoreview

Renault Mégane
Renault MéganeRenault MéganeRenault MéganeRenault MéganeRenault MéganeRenault MéganeRenault Mégane - interieurRenault Mégane - interieurRenault Mégane - interieur

Signalement

UitvoeringMégane 1.5 dCi Expression Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De 1.5 diesel is lekker krachtig en trekt er stevig aan. Fijne motor! Voor een diesel maakt hij ook niet al te veel geluid. Hij is lekker soepel geveerd, maar zeker niet te slap. In het snellere bochtenwerk houdt hij zich prima en ik verbaas me nog steeds over de directheid van de remmen. De bediening van de radio en het digitaal instellen van de cruise control bij de stuurconsole vind ik getuigen van nadenken over gebruiksgemak.
Wat ik niet fijn vind aan deze 3-deurs zijn die enorme lellen van deuren, super-onhandig als je op een krappe plek op een volle parkeerplaats staat. En het zorgt er ook voor dat de autogordel ver naar achteren zit, dus je moet je eerst half omdraaien om de gordel te pakken om hem om te kunnen doen. Verder vind ik dat het dashboard te weinig opbergvakjes heeft en zijn de opbergvakken in de deur te ver naar voren geplaatst, zodat je er niet even makkelijk wat uit kunt pakken.

PROBLEMEN

Geen

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.