Renault Laguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression (2002)

autoreview

Renault Laguna Grand Tour
Renault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf12 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dit is m"n 4e lease-auto, en tot nu toe ook m"n beste.
Ik heb "em gekozen vanwege z"n styling en z"n uitstraling. Ik moet zeggen dat ik er nog steeds bekijks mee heb, ondanks dat er inmiddels toch vele exemplaren van dit merk/type zijn verkocht.
In bijna anderhalf jaar tijd heb ik er nog geen enkel mankement aan gehad. Nou ja, vorig jaar weigerde de ’smart-card’, doch dat bleek (na een paar dealer-bezoeken) uiteindelijk terug te voeren op het niet-gescheiden dragen van de Renault-kaart en het mobieltje; moet je maar op komen..
Een gemiddeld verbruik van 1:18 bij snelwegritten is trouwens ook niet verkeerd!
Kortom: niets dan lof voor deze fijne reiswagen!

PROBLEMEN

Zie boven; GEEN!

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.