Renault Clio 1.6 16V Dynamique (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Clio 1.6 16V Dynamique |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Prima, vlotte en complete verschijning. Riant uitgerust, alles zit erop en eraan. Ik heb climate control en xenon als optie en dan blijft er weinig meer te wensen over. Rappe rakker en met een gemiddeld verbruik van 6.9/100km (volgens de boordcomputer) best wel zuinig.Wegligging is puik alleen hobbels en richels worden goed doorgegeven, wellicht door het type gemonteerde band (continentals). Comfort is goed voor elkaar alleen het windgeruis zou wat minder mogen.
PROBLEMEN
Ik ben al zes keer terug geweest ivm het niet goed stationair draaien van de motor, afslaan van de motor als de airco aanslaat en vermogensverlies. Meerdere malen gereset, eenmaal de auto drie dagen kwijt maar het probleem is nog niet opgelost. Verder is de centrale portiervergrendeling vervangen evenals de bedrading en connector van het achterlicht en ben ik eenmaal een koplampsproeier verloren.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren