Peugeot 404 (1967)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 404 |
---|---|
Bouwjaar | 1967 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 98.200 km |
KM-stand laatst | 101.600 km |
ERVARINGEN
- 101.600 km
Ik was op marktplaats aan het zoeken naar een geschikte vakantieauto omdat mijn Citroen het begeven had en kwam bij toeval op deze 404. Na het zien van het prachtige leren interieur en de staartvinnen heb ik meteen de verkoopster gebeld en ben dezelfde dag nog een proefrit gaan maken. De auto reed zo goed dat ik minder dan 4 uur na het zien van de advertendie de auto al gekocht had. Alleen de roest leek een probleem maar ik kreeg te horen dat de bodem ’beslist niet rot’ was. Goedgelovig als ik was nam ik daar genoegen mee.
Ik heb er enorm van genoten, de auto is in Juni gekocht en ik heb er deze zomer lekker mee rondgetuft met open dak en ben er ook nog mee op vakantie naar zandvoort geweest. Voor een auto van 41 jaar oud kan hij goed met het verkeer meekomen, en de stuurschakeling is geweldig. Bovendien krijg je van iedereen bekijks en opgestoken duimen. Zelfs mijn huisgenoten, die normaal een hekel aan auto’s hebben vanwege het milieu, waren op slag verliefd. Hij zoop wel veel, 1:8 was geen uitzondering.
De auto had 3 maanden APK toen ik hem kocht, en eind augustus besloot ik hem naar de keuring te brengen. Slecht nieuws.... er zat flink wat laswerk aan, teveel voor mij om het op te knappen en laten doen is voor een arme student al helemaal niet te betalen. Noodgedwongen moest ik de auto dus verkopen. Flink wat reacties op marktplaats maar eigenlijk weinig echt serieus tot er een heer belde die vooral geinteresseerd was in het leren interieur. Hij is de auto 2 weken later op komen halen en gaat het interieur in een andere 404 plaatsen. In de tussentijd mijn AX weer gemaakt en 3 weken de luxe gehad van 2 auto’s.
Al met al toch veel lol gehad met deze impulsaankoop en slechts een klein verlies, maar volgede keer toch beter kijken wat ik koop.
PROBLEMEN
- 101.600 km
Roest.... en af en toe een rem die bleef hangen. Ook wilde de auto na een stortbui niet meer starten vanwege vocht in de kabels.
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties3
- Comfort4
- Kosten4
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Peugeot 404


