Peugeot 306 XSi (1996)

autoreview

Peugeot 306

Signalement

Uitvoering306 XSi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf1996
KM-stand bij aanschaf50 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Auto met geweldige wegligging en comfort! Haalde op kronkelige binnenwegen wel eens poseurs in Porsches in aan de binnenkant van de bocht. Zoveel vertrouwen had ik in het weggedrag.
Had eens een Audi A3 als vervangingsauto, wat een sof was dat zeg. Hoewel die weer gebouwd is alsof die een volgende wereldoorlog moet doorstaan.
De 306 heeft wat dat betreft meer rammeltjes en kraakjes. De 2 liter presteert goed, d.w.z. zeer bruikbaar koppel waardoor niet zo snel teruggeschakeld behoeft te worden. Maar niet echt een snelle accelerator. Ik miste wel een sportief geluid. Voorstoelen te korte zitting, niet echt comfortabel. Passagiersruimte achter toereikend, meer niet. Ik vond het model toen lekker strak, nu natuurlijk wat bedaagd. Maar nog altijd beter dan de later gestileerde Peugeots (nieuwe 407, yuk!). Hoewel die beter aanslaan bij het grote publiek. Verbruik ongeveer 1 op 11-12. Heeft me nooit in de steek gelaten. Was wel nieuw toen ik ´m kreeg. In 1998 ingeleverd voor een Alfa 156.

PROBLEMEN

Alleen de servo van de stuurbekrachtiging heeft het na twee jaar begeven. That´s all.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.