Opel Zafira 1.8i-16V Elegance (2003)

autoreview

Opel Zafira
Opel ZafiraOpel ZafiraOpel ZafiraOpel ZafiraOpel ZafiraOpel ZafiraOpel Zafira - interieur

Signalement

UitvoeringZafira 1.8i-16V Elegance
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst74.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

gebruikerservaring opel zafira 18 16 92kw eleganc

  • 74.000 km

auto gekocht in april 2011 met een km stand van 74000 auto is ingevoerd door vorige eigenaar in 2009 vanuit duitsland.
zeer praktische auto veel ruimte,distributieriem is vervangen bij 74000 en de auto heeft een grote beurt gehad bij deze km stand. in het voorjaar van 2012 is de weerstand van de klimaatregeling vervangen de ventilator van de kachel bleef doorlopen trok de accu leeg.2 maanden later bij km stand van 92000
ook de remschijven en blokken vervangen rondom, auto opnieuw laten keuren en kleine beurt uitgevoerd.in augustus van 2012 vakantie oostenrijk met caravan, bobine moduul laten vervangen auto liep op 3 cilinders garage altendorfer zell am see heeft dit uitgevoerd voor een bedrag van 380,-euro.verder is het een fijne auto, alleen jammer van de versnellingen auto maakt veel toeren op snelweg bij 120 km.
olie verbruik is hoog gebruik eurol 5w 40
huidige km stand is 100000 op 30-1-2013

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.