Nissan (1982)

autoreview

Signalement

Versnellingen4, Handgeschakeld
Bouwjaar1982
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst100.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Japanse kwaliteit

  • 100.000 km

Toen de concern-naam Nissan heette en de merknaam nog Datsun reed ik de Bluebird vanaf 1981 tot begin 1982; het jaar dat ik mijn baas verliet om zelfstandig ondernemer te worden.

De Bluebird zat destijds in de klasse van de VW Passat, Ford Taunus en Opel Ascona om maar wat te noemen. Het grootste verschil met dit Europese trio zat 'm in de prijs (EU 7800,--) en de weldadige uitrusting. Een topaanbod in die tijd!

Met de Opel en de Ford had de Jap achterwielaandrijving en ietwat zweverig rijgedrag gemeen.

Na ongeveer 100.000 kilometer nam ik afscheid en ik weet dat mijn opvolger bij de zaak hetzelfde een jaar later deed. Toen stond er 177.000 km op de teller zonder noemenswaardige reparatiekosten.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.