Lancia Lybra SW 2.0 20v LX (2002)

autoreview

Lancia Lybra SW
Lancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra - interieur

Signalement

UitvoeringLybra SW 2.0 20v LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dit is eens een Lancia en nooit weer... Wat een klucht deze auto. Het begon zo mooi. Beeldschoon uiterlijk, goed uitgerust, supermooi interieur. Totale beleving van de auto is zeer zeer luxe. Luisteren naar de roffel van de 5-cilinder is een genot. Maar... na bijna 100.000 Km is de lol er volledig af. Ik ben nog nooit zo vaak bij de garage geweest het laatste anderhalf jaar.

PROBLEMEN

- al bij de eerste kilometers vlogen mij de boutjes om de oren! Dit scheen normaal te zijn??
- motorkap reeds 2 keer opnieuw gespoten, lak liet los
- kofferklep idem dito
- Bumper idem dito
- airco al 2 maal kapot
- spontaan een motorsteun afgebroken tijdens het rijden (wat een klap en schrik!)
- ontelbaar vaak waarschuwingslampje branden van het anti slip regeling (geen storing te vinden)
- ruitenwisser bij interval niet goed (modificatie)
- bestuurdersstoel zit los, regelmatig het verzoek aan de garage om het vast te zetten
- Stuur is als sinds begin niet goed, trilt bij het indraaien van bochten, al van alles vervangen maar nog geen resultaat.
- Tevens niet tevreden over garage, met name de Sales afdeling heeft nog een training klantvriendelijkheid met een saus commercieel denken nodig.

4,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.