Kia Sorento 3.5 V6 EX (2003)

autoreview

Kia Sorento
Kia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia Sorento - interieurKia Sorento - interieur

Signalement

UitvoeringSorento 3.5 V6 EX
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

(Na 3 mnd ervaring:) De Kia Sorento 3,5L V6 is een heerlijke (en veilige) all-round 4w-drive met stoere vormgeving, die met name op asfalt heerlijk rijdt; in de stad voel je echt elke hobbel, maar dat went na een tijdje. De standaarduitrusting is zo rijk dat alle concurrenten in deze prijsklasse snel afvielen. Het interieur is luxe maar wel functioneel zonder toeters en bellen. De ruimte achterin is met neerklappen van achterbank voldoende voor meerdere snowboards.

Pluspunten:
-Prima looks.
-Value for money.
-Rijdt heerlijk op lange (asfalt) afstand.
-Goed uitzicht naar voren (hoge zit).
-Heerlijke motor (power en geluid).
-Zeer uitgebreide basisuitrusting (hoefde enkel nav.systeem en carkit in te laten bouwen).

Minpunten:
-Slecht zicht bij inparkeren (parkeersensor=must!).
-In stadsverkeer erg bonkig (je voelt elke hobbel).
-Slurpt benzine (okay, dat weet je van tevoren bij een 3,5L V6).

PROBLEMEN

Meer afleverproblemen, waarbij het tot 2 maanden (!) na levering duurde voordat de dealer alles perfect had afgeleverd (mn. bij inbouwen nav. systeem en carkit erg veel problemen gehad).

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Kia Sorento

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.