AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën Evasion 2.0i X (1996)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Evasion 2.0i X |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1996 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 100.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
In de bouwvak van 1996 konden wij onze nieuwe Evasion ophalen. Ons gezin bestaat uit zes personen en met de Megané konden wij ons niet meer redden. De ruimte van de auto bevalt ons daarom zeer goed. Wat ons niet echt bevalt is de soms matige afwerking en het motor geluid. Met de 2.0 liter motor is de auto ook niet echt snel.
PROBLEMEN
Vastklemmende schuifdeur(linksachter).
Bij vorst gingen de schuifdeuren vanzelf open omdat het klemhaakje steeds weggleed.
Het is moeilijk in de achteruitversnelling te komen.
6,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren