en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | 520i |
---|---|
Versnellingen | 5, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
Fijne reis auto. Vermogen voldoende maar houd niet over. Automaat werkt prima en past zich makelijk/goed aan rijstijl aan.
Alles werk probleemloos en geruisloos. Erg stil.
Standaard radio is van matige qualiteit.
Kofferbak niet erg groot (breedte).
Lak is niet erg sterk en beschadigd erg snel, zelfs bij wassen lukt het om krassen op de lak te krijgen!
Heb deze auto nieuw gekocht en vanaf de eerste km trilde het stuur. Dealer en BMW NL hebben hier naar gekeken en probleem erkend. Nu echter bij het verwisselen van banden en as is er nog geen verbetering opgetreden en is het probleem volgens BMW opeens binnen de eisen die BMW aan het product steld. Men doet er niets meer aan!
U begrijpt dat ik niet tevreden over dealer en bmw NL ben. En heb door dit trillen van het stuur geen fijn gevoel bij deze auto.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.