BMW 318d touring Executive (2004)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 318d touring Executive |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2004 |
| Jaar van aanschaf | 2004 |
| KM-stand bij aanschaf | 1 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze wagen is een Belgische uitvoering met comfortline pakket. Dit bevat leder, climacontrol, alu velgen, lederen stuur met audiobediening enz.
Deze wagen is een plezier om mee te rijden. Verschillende wagens op bochtige parcours losgereden. Is heel baanvast ook dankzij het DCS systeem.
Verbruik valt heel goed mee 6l/100Km.
Mijn vorige wagen was een Renault maar die was zachter van vering, maar was compleet onbetrouwbaar.
Nog geen enkel probleem gehad. Eerste onderhoud gehad op 34000 Km en voor de rest niets.
Deze zomer naar Spanje geweest, cruise controle op 160 en laat maar rijden.
24/06/2006
Ondertussen 75000km en nog steeds geen problemen gehad. Enkel een steentje in de voorruit maar dit ligt niet aan de wagen.
Deze winter 4 winterbanden gemonteerd, dit gaf inderdaad heel veel verschil.
Terug de zomerbanden gemonteerd met die verstande dat de achterste banden zijn vervangen. Vooraan liggen nog steeds de originele banden erop.0
Op naar de 100000 km
Volgende week vertrekken we naar Spanje.
06/12/07
Ondertussen zijn we aan de 95500 km. Vandaag heeft de wagen onderhoud gehad, olie verversen en ook nieuwe remschijven vooraan gemonteerd. De handrem is ook bijgeregeld. Sinds vorige week zijn ook de winterbanden gemonteerd.
Op naar het volgende onderhoud
29/3/08
157000 km en tijd voor een nieuwe wagen. Terug een BMW E91 318D touring 136pk met business pakket.
PROBLEMEN
Noppes. De wagen heeft alleen zijn noodzakelijk onderhoud gehad.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (0)
Reageren