AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 330i - Volvo S60 T5 - Audi A4 3.2 FSI
De rapen zijn gaar
BMW is met de 3-serie al jaren heer en meester in de hogere middenklasse. Des te moeilijker dus om met een nieuwe generatie dat succes te prolongeren. We haalden er twee dapperen bij die het durven opnemen tegen de opvolger van wat als de maatstaf in zijn segment geldt. Wie blijft over wanneer het stof boven het slagveld is weggetrokken?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Vergelijkende test

De BMW 3 serie E46 is leuk maar staat nog dicht bij moderne auto, de E30 staat voor oldskool fun
Nieuws

Nieuwe BMW i3 en BMW 3-serie weer in het openbaar gespot
Achtergrond

Mazda 323 en BMW 323i: hoe vaak delen merken elkaars modelnaam?
Achtergrond

Toen BMW nog gewoon zei waar het op stond: persmap BMW 3 serie 1975
Nieuws



