Nieuwe SUV van Kia heet Borrego

Kia Borrego

Kia toont op de Detroit Motor Show een nieuwe SUV. Die heeft de naam Borrego meegekregen. Het is de eerste Kia die leverbaar is met een V8.

De Kia Borrego is in de eerste plaats gericht op de Amerikaanse markt. Daarvan is de V8-motor het bewijs. Ook de naam is een verwijzing naar de VS. Borrego is een schapenras dat leeft in een natuurreservaat in Californië. Overigens wordt de zevenzitter ook geleverd met een V6.

De auto wordt gemaakt in Zuid-Korea en is afgeleid van de Mesa concept car die twee jaar geleden op de Detroit Motor Show is getoond. Korea is als eerste aan de beurt met de Borrego. Daar start de verkoop al begin volgend jaar. In andere werelddelen is dat in het voorjaar of in de zomer. Er zijn geen plannen op deze fullsize SUV naar Europa.

PRIVATE LEASE Kia

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.