AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Meer over de Kia K9
43
Nu de introductie op de thuismarkt aanstaande is, acht Kia de tijd rijp voor meer openheid van zaken over de K9.
Kopers van Kia's vlaggenschip krijgen de keuze uit twee motoren. De eerste is een 3,3-liter V6 met 300 pk. Wie meer kracht wil, kan kiezen voor een 3,8-liter V6 met 332 pk. Op de Koreaanse markt komt geen grotere motorisering beschikbaar. In het thuisland staat de K9 vanaf mei bij de dealers.
Kia wil de K9 ook naar de Verenigde Staten halen. De Amerikanen krijgen wellicht ook nog de optie van een V8, maar daarover heeft Kia niets officieel bekendgemaakt. De kans dat de Kia K9 ook naar Nederland komt, is klein.