Korting bij Kia

Kia Picanto
Kia blaast weer eens flink in de bus met een kortingsactie. Meest in het oog springende voordeeltje: een navigatiesysteem voor 95 euro.
Kia blaast weer eens flink in de bus met een kortingsactie. Meest in het oog springende voordeeltje: een navigatiesysteem voor 95 euro. 

Bij Kia zijn de Picanto, Sorento, Carens en Magentis zijn tot 30 september leverbaar als X-treme. Daarnaast wordt op vele andere modellen het Blaupunkt Travel Pilot Exact navigatiesysteem aangeboden voor 95 euro terwijl die normaal voor 795 euro in de catalogus staat.
De Kia Picanto 1,0-liter X-treme heeft onder meer stuurbekrachtiging , elektrisch bedienbare voorportierramen, centrale deurvergrendeling, 2 airbags en airco. Deze Picanto kost 9.695 euro; wat een voordeel is van 800 euro.
Een andere populaire Kia die als X-treme leverbaar is, is de Sorento 2,4-liter. Deze uitvoering is gebaseerd op de Adventure en heeft als extra's donker getint glas, een dakspoiler en koplampen met een zwarte behuizing. Deze Sorento kost 32.495 euro; een voordeel van 1.500 euro.
Ook de Carens en de Magentis zijn als X-treme leverbaar. Volgens Kia valt op de eerste een maximaal voordeel te halen van 1.200 euro en op de Magentis geldt een voordeel van maximaal 3.700 euro.

PRIVATE LEASE Kia

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.