Volvo V40 1.9 D Comfort-Line (1999)

autoreview

Volvo V40

Signalement

UitvoeringV40 1.9 D Comfort-Line
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf200.000 km
KM-stand laatst293.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

wegdoen of doorgaan?

  • 293.000 km

Deze lekkere wagen rijdt nu al bijna 100.000m km zonder veel gedoe. (Itt vorige, maar ja wat wil je..Xantia break LPG 360000 km voor een fles whisky aangeschaft..was eigenlijk nog best duur..reed wel erg lekker toch nog 2 jaar mee gedaan..nu in Bulgarije)

Opvallende problemen de afgelopen jaren waren voorpoot/stabilisatorstang schijnt v40 probleem te zijn, veel lampjes, en een gordel die was in deurstijl gaan slijten. Alle kosten vielen mee. Bij aanschaf wel distributie gedaan. Moet nu weer gebeuren want de rollen rammelen als de motor nog koud is. Verder laat er wat lak los op de motorkap.

Voor de rest alleen reguliere dingetjes als banden, filters etc, niks bijzonders.

In het gebruik is deze wagen fijn:
- wegligging en vermogen prima,lekker sturen en km's maken maar
- alles doet t altijd, geen gerammel op 1 na, ben ik maar van gaan houden
- stoelen prima zeg maar fantastisch

Min:
-kleine beenruimte achter voor zoonlief van 13
- tikkie stugge vering maar daardoor wel goed de bocht door
-niet al teveel trekkracht in lage toeren, motor moet toeren maken, maar rijdt lekker als ie warm is
- verbruik mag iets beter, is gemiddeld ca 1;15 , snelweg 1;18 maar ach..


Nu de vraag of we ermee doorgaan. Net onder de 3 ton, net voor een nieuwe distributie is het misschien een goed moment om te verkopen en dan een volvo 850? To be continued..

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.