Volvo V40 1.9 D 102pk Europa Sports (2001)

autoreview

Volvo V40

Signalement

UitvoeringV40 1.9 D 102pk Europa Sports
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf193.400 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben sinds 3 maanden in het bezit van deze Volvo. Tot nu toe hebben mijn vrouw en ik er 7000 nagenoeg probleemloze kilometers mee gereden en hij bevalt uitstekend.
De overstap van een benzine auto met toch aardig wat p.k"s naar een diesel met veel minder vermogen is mij makkelijker afgegaan dan ik verwacht had. Je past jezelf eigenlijk vanzelf een andere rijstijl aan.
Was de vorige auto een echt scheurijzer, deze brengt je zo comfortabel mogelijk van a naar b. Dit houdt echter in dat het geen echte bochtenridder is. Of de eco banden die er nu onder liggen daar mede debet aan zijn weet ik niet maar echt hard de bocht door gaat hij niet.
Als je je hier op instelt is het echter een heerlijke auto.
Hij zit heerlijk en het geluidsniveau is ook laag. Het enige wat minder is aan deze auto is de lichte kleur van de bekleding. Mijn dochtertje en 2 honden zorgen ervoor dat je genoeg schoon te maken hebt in ieder geval.
Het ruimte-aanbod is voor ons voldoende maar ook niet meer dan dat. Ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die voor een stationwagon kiezen en meer ruimte nodig hebben.
Op deze uitvoering zit alles wat ik me maar kon wensen zoals climate- en cruise control etc... Dat laatste is met de huidige trajectcontrole erg handig.
Het verbruik (5,6l/100km) vind ik erg netjes en ik hoop dan ook dat ik nog veel kilometers met deze auto mag rijden.

PROBLEMEN

Een klem van de accu zat los.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.