Volvo 440 GL 75kW (1990)

autoreview

Volvo 440
Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440Volvo 440 - interieur

Signalement

Uitvoering440 GL 75kW
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1990
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf168.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Omdat mijn vriendin en ik tijdens de aanschaf nog studeerden, zochten we naar een goedkope maar degelijke auto, uiteindelijk kwamen we bij deze auto uit.
Het model is niet rond te noemen maar voor de rest is hij zijn 800 euro (incl nieuwe APK) ruimschoots waard. We zijn er twee maal mee naar Oosterijk (vakantie) gereden en als je na 9.5 uurtjes rijden uitstapt dan bessef je pas hoe fijn deze wagen rijd.
Een gemiddeld verbruik van 1 op 13 is te halen maar 1 op 12.5 is reeel.
De motor is echt vlot te noemen een Passat 1.9 TDI, ga je van nul tot 120 gemakelijk bijhouden.

Nadelen zijn wel de krakende deur panelen maar dat ligt ook een beetje aan de 200 watt JVC"s die zijn ingebouwd.

Bij aanschaf let vooral op de roestvorming onder aan de portieren en bij de achter klep. Dit is goed bij te werken maar het blijft een zwak punt van deze auto.

PROBLEMEN

Gemaakte omkosten

Distibutie riem 170.000 (was bekend bij aanschaf). +/- 250 euro.
Nieuwe startmotor. (prijs weet ik niet meer).
Kogels stuur inrichting verniewd. +/-200 euro.
Nieuwe rem blokken voor (prijs weet ik niet meer).

Alles is gedaan door de dealer.

Onderhoud: olie, bougies filters enz doe ik zelf.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.