Volkswagen Polo 1.9 TDI Highline (2002)

autoreview

Volkswagen Polo
Volkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen Polo - interieur

Signalement

UitvoeringPolo 1.9 TDI Highline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bijzonder plezierig aan deze auto is de uitermate sterke motor, welke ontzettend veel koppel levert, en inhaalacties bijzonder gemakkelijk maken. Ook de tussensprints tussen 80 en 120 gaan behoorlijk snel. Auto wordt zeer veel met name in Duitsland gebruikt, en kan op de Autobahn zeer goed meekomen, het rijden in de bergen en op lange hellingen is kinderspel. De auto is zeer luxe uitgerust met onder andere Climatronic, Winterpakket met o.a. stoelverwarming, koplampsproeiers, alarm, alles electrisch en de luxe aandoende beige bekleding. De kwaliteit van de stoelen laat op langere ritten te wnesen over: zitten zijn vrij kort en ruggedeelte is vrij vlak, zijdelingse steun is wel goed. Korte wielbasi doet zich vooral gelden op de talrijke drempels en op- en afritten, maar voor de rest is de vering in orde. ESP is niet nodig en een duur extra: ondanks een hoge gemiddelde snelheid en een sportieve rijstijl worden de grenzen van de auto niet bereikt. Service interval van 50.000 is aardig, in de praktijk moet je tussendoor wel naar de garage, al was het maar voor het verwisselen van de koplampen waar je zelf niet meer bij kan komen.
Al met al een beer van een auto welke het zware zakelijk gebruik redelijk tot goed doorstaat. Zeker met highline en genoemde extra’s een leuk alternatief voor een grotere TDI.

PROBLEMEN

Vering piept en kreunt, hiervoor bestaat geen echte oplossing, de dealer erkent dat dit bij meer Polo"s voorkomt en heeft van de importeur speciaal vet gekregen om delen van de vering te smeren, dit werkt echter maar tijdelijk. Ook worden regelematig de portierrubeers gesmeerd, omdat de auto niet zo torsiestijf blijkt te zijn.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Volkswagen Polo

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.