Volkswagen Polo 1.4 (1996)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Polo 1.4 |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1996 |
| Jaar van aanschaf | 1998 |
| KM-stand bij aanschaf | 45.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto bevalt mij prima, is redelijk zuinig bij gewoon gebruik 1 op 14, maar als ik mijn rechter voet een beetje onzie red ik er 1 op 18 mee.
De wagen heeft lichtmetalen velgen en een bandenmaat van 185/14/55 van samprit er onder.
Bij droog weer een goede wegligging, maar bij nat weer schuift hij snel over de voorbanden weg, dat is een groot nadeel van deze banden.
Ook bij mijn wagen vind ik de ventilatie van de kachel slecht, standje 4 geeft een kleine bries ipv een flinke windstoot.
De motor is wat brommig maar niet vervelend en/of storend.
Het is een lekkere rijderswagen.
PROBLEMEN
De problemen die ik heb gehad was van de schijven en de blokken voor.
Deze zijn al drie keer vervangen en dat koste mij toch al een €810 .
De eerste schijven waren krom getrokken en dus na 80000 km het spul maar vervangen, gewoon onderhoud nartuurlijk.
De tweede set werd al vervangen naar 30000 km, de schijven bleken weer krom te wezen en dat terwijl mijn rijstijl nou niet van dien aard is dat ik mijn auto afros ofzo.
De laatste set zit er nu onder en die houden het tot nu toe redelijk uit.
De schijven en de blokken van VW vind ik toch onder de maat.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.





Lezersreacties (0)
Reageren