Volkswagen Polo 1.4 (1996)

autoreview

Volkswagen Polo

Signalement

UitvoeringPolo 1.4
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf1998
KM-stand bij aanschaf45.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto bevalt mij prima, is redelijk zuinig bij gewoon gebruik 1 op 14, maar als ik mijn rechter voet een beetje onzie red ik er 1 op 18 mee.
De wagen heeft lichtmetalen velgen en een bandenmaat van 185/14/55 van samprit er onder.
Bij droog weer een goede wegligging, maar bij nat weer schuift hij snel over de voorbanden weg, dat is een groot nadeel van deze banden.
Ook bij mijn wagen vind ik de ventilatie van de kachel slecht, standje 4 geeft een kleine bries ipv een flinke windstoot.
De motor is wat brommig maar niet vervelend en/of storend.
Het is een lekkere rijderswagen.

PROBLEMEN

De problemen die ik heb gehad was van de schijven en de blokken voor.
Deze zijn al drie keer vervangen en dat koste mij toch al een €810 .
De eerste schijven waren krom getrokken en dus na 80000 km het spul maar vervangen, gewoon onderhoud nartuurlijk.
De tweede set werd al vervangen naar 30000 km, de schijven bleken weer krom te wezen en dat terwijl mijn rijstijl nou niet van dien aard is dat ik mijn auto afros ofzo.
De laatste set zit er nu onder en die houden het tot nu toe redelijk uit.
De schijven en de blokken van VW vind ik toch onder de maat.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Volkswagen Polo

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.