Toyota Corolla 1.6 16v VVT-i Linea Sol (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla 1.6 16v VVT-i Linea Sol |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 57.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Het is een comfortabele auto om mee onderweg te zijn. Hij is stil en solo redelijk zuinig (1 op 13 a 14 is goed mogelijk). Als caravan trekker valt hij mij wat tegen, de 1.6 vvt-i motor presteert niet meer dan redelijk en je moet hem echt flink opjagen in toeren om de gang erin te houden met de caravan. Het gevolg is een verbruik van rond de 1 op 8,5 op redelijk vlakke weg!
PROBLEMEN
Hoog olieverbruik! (1 liter op 3000km)
Nieuw hoofdlagers in de versnellingsbak (garantie)!
najaar 2006
Inmiddels is de motor i.v.m. het hoge olieverbruik vervangen (coulance importeur) ,
zit er ook al een nieuwe waterpomp in en ben ik terug geweest voor een tikkend geluid in de koppeling.
dec 2006
De laatste beurt een te hoge rekening gepresenteerd gekregen met dank aan Jos van Boxtel Den Bosch. Daar kom ik dus nooit meer.
Je vraagt je af wat er met de vroegere kwaliteit van Toyota gebeurd is.
update juni 2007
De auto is inmiddels ingeruild voor een Daihatsu Materia 1.5.
Voor mij geen Toyota meer!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.