Toyota Avensis Wagon 2.0 TD Linea Sol (1998)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Avensis Wagon 2.0 TD Linea Sol |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Auto bevalt over het algemeen uitstekend. De rij-eigenschappen zijn uitstekend. Het comfort is goed en de onderhoudskosten laag. Voor een diesel is hij niet echt zuinig.
Bij het trekken van onze caravan (beladen 1.300 kg) stijgt de temperatuur van de motor veelal. Zowel op een vlakke weg als bij vals plat of een behoorlijke helling. De airco functioneert niet met caravan.
Toch heeft de auto de caravan al over een pas getrokken met een stijgingspercentage van 12%, zonder dat de motor te heet werd.
PROBLEMEN
Kop van de motor is vervangen, onder garantie. Voor het overig geen enkel probleem, behalve dan de stijging van de temperatuur bij het trekken van de caravan.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren