Renault Mégane Coupé 1.6 16V Sport (2000)

autoreview

Renault Mégane Coupé 1.6 16V Sport (2000)

Signalement

UitvoeringMégane Coupé 1.6 16V Sport
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf164.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

In jan 2008 na lang zoeken eindelijk een mooie dealer onderhouden Mégane Coupé gevonden, wat mij opviel bij het zoeken naar deze auto is dat veel exemplaren afgeracht en slecht onderhouden zijn. Ik zocht het liefst een dealer onderhouden auto met stempels. Uiteindelijk ook gevonden en kunnen kopen voor een goede prijs.

Uitrusting:
Alles elektrisch, schuif/kanteldak origineel renault, centrale deurvergrendeling op sleutel, uitgebreide boardcomputer, origineel radiocd speler, 16 inch origineel renault lmv.

ervaringen:
De auto is perfect onderhouden en voelt daarom ook echt aan als een nieuwe auto, geen rammeltjes in het dashboard ed.
Auto stuurt zeer scherp, vooral als je dit vergelijkt met mijn vorige auto een bmw 318i zit er nogal verschil in.
De wegligging is perfect, als andere mensen gas terug nemen kan je met deze auto nog een tandje bij zetten.

prestaties:
gemeten 0 tot 100 km/h: 9.6 sec
topsnelheid: 220kmh op de teller 205kmh op de GPS
Bij verkeerslichten laat je de meeste auto’s wel achter je.
In ze 1e versnelling niet zo heel snel, in ze 2e versnelling een beest.
Ook in de 2.0 16v gereden... de 1.6 16v doet er niet veel voor onder!

Verbruik:
Als je naar het verbruik kijkt van deze auto, lach ik altijd weer bij de pomp!
Bij gewoon gebruik is 1 op 15 gewoon haalbaar, je hoeft dan echt niet als een opa te gaan rijden.
Bij wat sneller gebruik zit je altijd nog rond de 1 op 13.
Al met al zeer leuk! want de 2.0 16v zit je al snel op de 1 op 9 en dat is met 1,50 euro per liter echt niet leuk meer! mede daarom ook gekozen voor de 1.6 16v.

Tip: koop geen lpg Renault Mégane Coupé... Heb 2 vrienden met deze auto en lpg en dit levert hun tot nu toe alleen maar problemen op! Laat verder de auto zo origineel mogelijk! Bij het eventuele verkopen/inruilen van de auto betaald dit zichzelf terug!

PROBLEMEN

Geen grote problemen, probleemloos door de apk. Bij 120000 km distributieriem vervangen. Dit moet ong om de 100000 km dus nog ong 60000 te gaan!

Wat ik persoonlijk wel hinderlijk vind is het gekraak van de bestuurdersstoel, deze is niet uitgezakt maar kraakt wel bij het nemen van bochten en het in en uitstappen.
Maarja dit mag de pret niet drukken en is op te lossen voor ong 100 euro(stoel laten reviseren)

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Mégane

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.