Peugeot 307 XSI 2.0 HDI 110pk (2003)

autoreview

Peugeot 307
Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307Peugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 XSI 2.0 HDI 110pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Over de volgende zaken ben ik erg te spreken:
- fijne sportstoelen
- goede wegligging
- stuurgedrag
- stille en soepele motor, vanaf lage toeren pakt de motor zonder stoten goed op
- algehele uitrusting (jammer dat een olietemperatuurmeter mist op een sportiever model als de XSI, zat wel op de 206 XS)

Wat bevalt niet/minder:
- vermogen zou wat meer mogen, is vergeleken met 110pk tdi wat langzamer

Al met al ben ik tevreden over deze auto. Ik vind het model ook wat vlotter gelijnd dan bijv de golf V.

PROBLEMEN

De volgende problemen zijn er geweest:
- kleine electronische storingen (bijv airbagstoring)
- vliegwiel en ander onderdeel van versnellingsbak zijn stuk gegaan, schijnt vaker bij de 110pk versie voor te komen
Alles netjes opgelost door dealer.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.