AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Vectra GTS 2.2-16V DGi Sport (2007)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Vectra GTS 2.2-16V DGi Sport |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2007 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 81.000 km |
KM-stand laatst | 88.000 km |
Vectra GTS
- 88.000 km
Vorig jaar juni deze auto aangeschaft. Wilde eigenlijk geen Opel
maar zag deze staan proef gereden en was verkocht. Wat een heerlijke auto comfortabel, snel en overzichtelijk. Rijd gemiddeld 1 op 12 met voornamelijk korte afstanden. Nog geen problemen alleen is het glas van mij rechter buitenspiegel er spontaan eruit gevallen. Als het hier maar bij blijft. Auto gekocht bij Nefkens Amersfoort auto was net een paar dagen buiten de garantie toen de het glas eruit viel jammer maar helaas kreeg wel 30% korting op een nieuwe spiegel en het erop zetten was gratis.
9,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Vectra Wagon 1.9 CDTi Executive Navigatie, Lederen interieur, Stoelverwarming, Cruise control
- 2006
- 262.157 km
€ 1.695

Opel Vectra GTS 2.2-16V Executive LEUKE AUTO RIJDT EN SCHAKELT GOED
- 2008
- 403.011 km
€ 999

Opel Vectra GTS 1.8-16V Business Airco, Cruise Control, Trekhaak, Stuurbekrachtiging
- 2007
- 219.518 km
€ 1.744
Lezersreacties (0)
Reageren