Nissan 200 SX Turbo (1998)

autoreview

Nissan 200 SX

Signalement

Uitvoering200 SX Turbo
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf23.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb tot nu toe geen enkel probleem met deze auto gehad.
hij rijdt fantastisch, goede wegligging prima remmen en onderstel.
De motor pakt ook onderin heel goed op, heeft b.v al een koppel van 200nm bij 2.000 rpm. van een turbogat is niks te merken.
Onderhoud valt mee, dit is b.v stukken goedkoper dan dat van een BMW met dezelfde presaties (heb ik ook gehad).
De turbomotor is niet te rumoerig, alleen bij wat hogere toeren begint hij aangenaam te brommen.
Verder is hij rijkelijk uitgerust met airco, stoelverwarming en leren stoelen waar je na een rit van 800km uitgerust uit stapt.De stoelen bieden goede zijdelingse steun en de zitpositie is rond uit goed te noemen.
De 200SX moet het vooral op de snelweg van zijn kracht hebben, op de duitse autobahn kun je menig BMW of Audi het nakijken geven.
Ik kom uit op een gemiddeld verbruik van 1 op 10 en dan rij ik ´s morgens file.
Al met al een fijne auto, jammer dat er in Nederland zo weinig zijn vooral van de s14a (gefacelifte type).
Aan de andere kant rij je wel exclusief en heb je een hoop bekijks, als je daarvan houdt.

PROBLEMEN

geen

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.