Mazda MX-5 1.6i (1992)

autoreview

Mazda MX-5 1.6i (1992)

Signalement

UitvoeringMX-5 1.6i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf140.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Waarom een Mazda MX5? Wel, ten eerste; een Mazda is in onderhoud net zo duur als een fiets. Hij is zeer waardevast. Daarnaast is zelfs een file een groot festijn, cd"tje aan, armpje naar buiten, aandacht volop en je komt bruin aan op je werk.. Verder heeft de auto een uitmuntende wegligging, zeer behoorlijke prestaties en ziet er naar mijn mening erg goed uit. Met andere woorden; een droom, vooral voor een student van 23 jaar oud.. Het klinkt ongeloofelijk, maar zelf een student kan een MX5 rijden zonder daarmee financieel aan de grond te raken! Een Lotus Elan voor de prijs van een.. inderdaad.. Mazda.

PROBLEMEN

Een MX5 ziet eruit als een Lotus Elan, maar heeft de betrouwbaarheid van een Japanse middenklasser.. Nooit problemen dus. Onderhoud bestaat uit: Blokken, banden, olie en filters

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.