Mazda 6 SportBreak
Mazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportbreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6Mazda 6Mazda 6Mazda 6Mazda 6Mazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6 SportBreakMazda 6Mazda 6
 
Gebruikersreview

Mazda 6 SportBreak SkyActiv-G 2.0 165pk TS+ (2015)

Signalement

Uitvoering6 SportBreak SkyActiv-G 2.0 165pk TS+
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf4 km
KM-stand laatst4 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Japanse degelijkheid

  • 4 km

De Mazda wordt hoofdzakelijk gebruikt voor korte ritjes waarbij het verbruik zeker mee valt, plm 1 op 15 a 16.
Voor ons is hij snel genoeg en biedt ie ruimte genoeg oa tijdens vacanties etc.
Ons exemplaar is een zgn vertegenwoordigers auto met allerlei extra's zoals leer, elektr. verstelb. en verwarmb. stoelen, goede geluidsinstallatie en getint glas en ook nog een trekhaak. Kortom: met deze Mazda heb je eigenlijk niets meer te wensen, hij voldoet volledig, is misschien een "grijze muis" maar bij ons al 11 jaar nagenoeg probleemloos in gebruik. Eenmaal was er ergens een diode stuk gegaan van het media systeem maar verder alleen kosten voor nieuwe banden, vervangen accu en de regulieren beurten. Het zegt al genoeg als je een auto al 11 jaar lang rijdt. Wij hebben nog nooit zolang één en dezelfde auto gehad. De vorige was een Audi A4 die zoop net zoveel olie als bezine dus was een betrouwbare vervanger van hem destijds een zeer welkome verandering. De volgende wordt een elektrische auto omdat onze zonnepanelen dan hun energie in de auto kunnen steken. Dus we kunnen volstaan met de opmerking dat de Mazda 6 een stukje japanse degelijkheid is. Gewoon fijn dus.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lees ook

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.