Kia Pride Profit (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Pride Profit |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2000 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Kon deze auto overnemen van m`n moeder toen deze precies een jaar oud was. Gekocht voor FL.5.000,- (€ 2.268,90) met 10.000 km op de teller.
Over de auto zelf: het is natuurlijk geen Mercedes; het is puur een vervoersmiddel. Het kost niks in de wegenbelasting en aan verzekering, en het rijdt ongeveer 1 op 14.
Over de prestaties heb je niets klagen: het is geen bochtenridder, maar daarentegen met z’n 73 paardenkrachtejes laat ie vaak zat de achterblijvers bij het stoplicht z`n achterwerk zien.
Wat de meeste mensen tegenstaat is de naam, KIA, en dat is jammer. De prijs/kwaliteitverhouding is buitengewoon goed te noemen.
Het allergrootste en ook wel het enige nadeel is dat de restwaarde van de auto laag is. Advies: auto oprijden en na 6 jaar een nieuwe aanschaffen!
Wat wil je nog meer voor een NIEUWE auto van 2200 Euro’s (die van mij dan).
PROBLEMEN
geen!!!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Hyundai Ioniq 9 heeft pretenties en kan zich meten met een Volvo EX90

Deze Suzuki Swift kan nog heel wat jaren mee - Liefhebber gezocht

Bij dit jaarkilometrage ligt bij een auto als de Volkswagen Polo het omslagpunt voor een diesel

Rijdt deze tot camper omgebouwde Volvo 940 lijkwagen een camping op dan trekt menigeen lijkbleek weg

Lezersreacties (0)
Reageren