Honda Accord Aerodeck 2.2i EX (1991)

autoreview

Honda Accord Aerodeck 2.2i EX (1991)

Signalement

UitvoeringAccord Aerodeck 2.2i EX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf1995
KM-stand bij aanschaf100.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na een flink aantal Honda´s dan toch eindelijk achter het stuur van de USA Aerodeck uit 1991! Deze zeldzame en 11 jaar oude Honda heeft twee gezichten, aan de ene kant een heerlijke tourauto met sportieve aspiraties, aan de andere kant een luxe werkpaard met redelijk wat ruimte.
Ook de uitrusting is dik in orde, alles elektrisch,
van antenne tot schuifdak en spiegels tot koplampsproeiers.
Het 150pk sterke lichtmetalen 2.2i 16V blok loopt als elastiek en is o.a. uitgerust met dubbele balansassen. Een sprintje met ruim 1400 kilo naar de 100 binnen 10 seconden is dan ook nooit een probleem!
Een echte Honda ten top dus met daarbij praktisch gemak op de koop toe!

Wat vooral bevalt is:
+betrouwbaarheid
+duurzaamheid
+afwerking en kwaliteitsindruk,
+stuurgedrag en wegligging,
+motor

Wat minder bevalt:
-gevoeligheid voor onbalans in de wielen,
-straffe vering,
-gevoeligheid voor sporing,
-hoofdruimte achterin en de lage zit.

PROBLEMEN

Geen enkel probleem of storing tot nu toe!

Slechts het periodieke onderhoud en de vervanging van slijtage-gevoelige onderdelen.

o.a. tot nu toe vervangen:
2 * distr. snaar (bij 100.000 en 200.000)
1 * accu (bij 160.000)
3 * banden voor(die gaan relatief wel snel ivm gewicht en het stevige koppel)

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.