Ford Galaxy 2.0 16v Ghia (2006)

autoreview

Ford Galaxy
Ford GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord GalaxyFord Galaxy

Signalement

UitvoeringGalaxy 2.0 16v Ghia
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik rijd sinds eind juli in de nieuwe Galaxy. Het is een erg fijne auto. Pluspunten zijn de degelijkheid, zeer complete uitvoering en het 7 stoelen systeem. Ik had verwacht dat de 2 liter benzine motor wel wat moeite zou hebben met deze niet zo lichte auto. Dit valt in de praktijk reuze mee. Optrekken is niet briljant, maar eenmaal op snelheid rijdt de auto erg rustig en plezierig. Vergeleken met de C8, 807, Alhambra en Sharan waar ik ook naar gekeken heb, biedt deze auto beslist de beste prijs- kwaliteit verhouding.

PROBLEMEN

Geen enkel probleem tijdens de eerste 7000 kilometer. En dat voor een splinternieuw model !

4,3
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens