Ford Focus Wagon 1.6 16V Futura (2007)

autoreview

Ford Focus Wagon
Ford Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus WagonFord Focus - interieurFord Focus - interieur

Signalement

UitvoeringFocus Wagon 1.6 16V Futura
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf24 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat een mooie auto deze Ford Focus Futura Wagon 1.6 16v. Deze auto is tevens voorzien van een Business Pack (elektrische bestuurdersstoel, navigatie, parkeersensoren). Een zéér complete auto voor een prijs waar je bij een ander merk er geen voor kunt krijgen.

Deze Focus mag dan wel geen ’kanon’ zijn, dat heb ik ook helemaal niet nodig. Hij rijdt gewoon heel makkelijk met het verkeer mee en is ook niet vies van een versnelling op de snelweg (160 haalt hij gemakkelijk zonder veel geluid). De 100pk is voor mij voldoende. Het onderstel van de Futura is standaard iets verlaagd, waardoor hij in de bochten ook nog eens een goede wegligging heeft.
De radio installatie is super. Ik heb al redelijk wat auto’s gereden (met originele af-fabriek installaties), maar die van de Focus is tot nu toe verreweg de beste. Wat een schitterend geluid komt er uit die boxen.
De stoelen zijn in alle standen verstelbaar (bestuurdersstoel elektrisch). Zo kun je altijd wel een afstelling zoeken die het beste bij je past.

Tot nu toe vind ik dit nog steeds een hele mooie auto en vind dat ik een goede keuze heb gemaakt. We waren aan het twijfelen tussen de Focus en de Astra. Op nieuwprijs hebben we een keuze gemaakt, maar absoluut geen spijt van!

PROBLEMEN

Géén problemen tot nu toe! Geen rammeltje te horen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Ford Focus

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.