Ford Focus 1.8 16V Ghia (2001)

autoreview

Ford Focus
Ford FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord FocusFord Focus - interieurFord Focus - interieur

Signalement

UitvoeringFocus 1.8 16V Ghia
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het is een goede rijdersauto. Ideaal voor de lange afstanden op de cruise control. Waarbij het verbruik op ongeveer 1:12 uitkomt. Met de airco altijd aan en een sportieve rijstijl. Wat me niet bevalt is de Ford service m.b.t. kinderziektes die men niet weg krijgt. De auto was toendertijd duidelijk niet goed genoeg uitgetest en versnelt op de markt neergezet!

PROBLEMEN

- Management software/electronica problemen. Dit jaar de vierde software variant gehad. Echter kan bij tot stilstand komen van de auto nog steeds zelf gas geven tot een toerental van 2500 tpm. Was in eerste instantie zelfs tot 4000-5000 tpm!
- 42000 km hoofdremcilinder kapot. Laconieke reactie van de Ford dealer!(Kom hem maar langs brengen!)
- Schakelen gaat steeds zwaarder
- Uitlijningsproblemen. De garage lijnt in principe alleen voor uit.Pas nadat een nieuwe achterband binnen 20000 km kaal was kon ook de achterkant uitgelijnd worden.
- Trillende buitenspiegels. De garage plakt lood achter het glas als oplossing.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.